37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, pyriatyn_mr@ukr.net
22 липня 2017 року
Головне меню
Актуально

Візьми участь у розвитку громади!

Детальна інформація за посиланням

Діти - майбутній потенціал суспільства, від стану здоров’я якого залежить подальший розвиток незалежної України. Одним із найважливіших завдань у сфері соціального захисту підростаючого покоління є реалізація їхнього права на оздоровлення та відпочинок, охоплення організованими формами оздоровлення різних категорій дітей.

Розпочалися літні канікули у школярів. Якщо ви хочете, щоб відпочинок для дітвори був змістовним та цікавим, можна відправити їх до дитячих оздоровчих таборів, що знаходяться на території Полтавської області:

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Графік прийому громадян спеціалістом з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб...
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень...
Міською радою затверджено комплекс заходів щодо фінансового та соціального захисту пирятинців, мобілізованих на військову службу, осіб, які несуть службу по контракту в зоні антитерористичної операції, та членів їх сімей....
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою щоденно (крім вихідних) на першому поверсі з 09.00 до 12.00 при наявності...
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 41
візитів сьогодні: 10
візитів всього: 30916
Корисні посилання
Оздоровлення дітей Пирятинської громади

Діти - майбутній потенціал суспільства, від стану здоров’я якого залежить подальший розвиток незалежної України. Одним із найважливіших завдань у сфері соціального захисту підростаючого покоління є реалізація їхнього права на оздоровлення та відпочинок, охоплення організованими формами оздоровлення різних категорій дітей.

Пирятинська міська рада прагне, щоб діти нашої громади були здоровими та активними, проводили свої літні канікули змістовно та цікаво. З бюджету міської ОТГ на оздоровчу кампанію виділено близько 407 тисяч гривень. 180 тисяч передбачено на харчування школярів у таборах з денним перебуванням.

В рамках Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік з метою оздоровлення дітей в оздоровчих закладах Полтавської області та надання якісного відпочинку дітям, які виховуються в сім’ях з дітьми, передбачено відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам за послуги з оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету міської об’єднаної територіальної громади в сумі 228000 грн (в тому числі 114000 грн – кошти обласного бюджету та 114000 грн – кошти бюджету міської об’єднаної територіальної громади). Відшкодування буде здійснюватися у розмірі 70% від вартості путівки (35% - кошти міської об’єднаної територіальної громади, 35% - кошти обласного бюджету у вигляді субвенції), решта 30 % - батьківська доплата. Розмір відшкодування може бути встановлений не менше одного (1777 грн.) та не більше двох (3554 грн.) прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років.

Скористатися даною Програмою мають право сім’ї з дітьми віком від 6 до 18 років. Пропонується відпочинок в 27 оздоровчих закладах Полтавщини, з повним переліком яких можна ознайомитися на сайті міської ради у рубриці „Актуально“.

Крім цього, в планах на 2017 рік оздоровити дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Пирятинської ОТГ, в закладах оздоровлення та відпочинку. Фінансування оздоровчих заходів планується провести за рахунок коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади в розмірі 112000 грн.

За детальною інформацією звертатися у відділ освіти Пирятинської міської ради (м. Пирятин, вул. Соборна, 23, 2-й поверх) або за тел. 3-10-84.


Пошук по сайту
 
Анонси подій

Пирятинська міська рада продовжує „Сезон творчих зустрічей“. У суботу, 22 липня, о 18 годині, на літньому майданчику Центру дитячої та юнацької творчості чекаємо на зустріч із творчим колективом Церкви християн віри євангельської.

25 липня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Якщо ти небайдужий до свого міста, бачиш проблеми та шляхи їх вирішення і готовий  самостійно покращувати інфраструктуру Пирятина, то ти повинен написати проектну пропозицію.  Знайди 25 однодумців, які б поставили свої підписи і до 20 серпня подай до міської ради.

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

 

 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібен в місті Пирятин майданчик для скейтбордінгу?
Так
116 (75.82 %)
Ні
26 (16.99 %)
Мені байдуже
11 (7.19 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Веб-камера

© 2017 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.087182 sec.)