37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 січня 2018 року
Головне меню
Актуально

 Перелік о’бєктів комунальної власності Пирятинської міської ради де плануються проведення будівельних робіт у 2018 році

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті плану зонування території м.Пирятин Полтавської області

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень...
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 58
візитів сьогодні: 32
візитів всього: 46057
Корисні посилання
Оздоровлення дітей Пирятинської громади

Діти - майбутній потенціал суспільства, від стану здоров’я якого залежить подальший розвиток незалежної України. Одним із найважливіших завдань у сфері соціального захисту підростаючого покоління є реалізація їхнього права на оздоровлення та відпочинок, охоплення організованими формами оздоровлення різних категорій дітей.

Пирятинська міська рада прагне, щоб діти нашої громади були здоровими та активними, проводили свої літні канікули змістовно та цікаво. З бюджету міської ОТГ на оздоровчу кампанію виділено близько 407 тисяч гривень. 180 тисяч передбачено на харчування школярів у таборах з денним перебуванням.

В рамках Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік з метою оздоровлення дітей в оздоровчих закладах Полтавської області та надання якісного відпочинку дітям, які виховуються в сім’ях з дітьми, передбачено відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам за послуги з оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету міської об’єднаної територіальної громади в сумі 228000 грн (в тому числі 114000 грн – кошти обласного бюджету та 114000 грн – кошти бюджету міської об’єднаної територіальної громади). Відшкодування буде здійснюватися у розмірі 70% від вартості путівки (35% - кошти міської об’єднаної територіальної громади, 35% - кошти обласного бюджету у вигляді субвенції), решта 30 % - батьківська доплата. Розмір відшкодування може бути встановлений не менше одного (1777 грн.) та не більше двох (3554 грн.) прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років.

Скористатися даною Програмою мають право сім’ї з дітьми віком від 6 до 18 років. Пропонується відпочинок в 27 оздоровчих закладах Полтавщини, з повним переліком яких можна ознайомитися на сайті міської ради у рубриці „Актуально“.

Крім цього, в планах на 2017 рік оздоровити дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Пирятинської ОТГ, в закладах оздоровлення та відпочинку. Фінансування оздоровчих заходів планується провести за рахунок коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади в розмірі 112000 грн.

За детальною інформацією звертатися у відділ освіти Пирятинської міської ради (м. Пирятин, вул. Соборна, 23, 2-й поверх) або за тел. 3-10-84.


Пошук по сайту
 
Анонси подій

У зв’язку з негодою міська рада звертається до мешканців міста з проханням не залишати транспортні засоби на проїжджій частині, щоб комунальна техніка мала можливість здійснити розчистку вулиць швидко та якісно.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

24 січня 2018 року, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання тридцять четвертої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Податкове повідомлення - рішення щодо сплати земельного податку з фізичних осіб можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг за адресою пл. Героїв Майдану, 2.

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
33 (50 %)
Ні
32 (48.48 %)
Не цікавлюсь
1 (1.52 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.132592 sec.)