37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
26 квітня 2018 року
Головне меню
Актуально

В зв’язку зі зміною середньозваженого тарифу, збільшення вартості енергоносіїв та підвищення мінімальної заробітної плати з 01.01.2018р. ТОВ “НАШЕ ТЕПЛО” повідомляє про намір зміни економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

 

Маєш ідею?

Хочеш змінити своє місто?

Це легко!

Напиши проект і подай його з 1 квітня по  30 червня на громадський бюджет за адресою м. Пирятин, вул. Соборна 21.

 На громадських слуханнях  22 березня, о 17:30,  у Центрі дитячої та юнацької творчості, є змога навчитися писати проекти.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті в розділі Громадський бюджет та за телефонами: (095) 354 – 27 – 69; (066) 137 – 18 – 12; 2 – 04 – 12.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 63
візитів сьогодні: 37
візитів всього: 54660
Корисні посилання
Оздоровлення дітей Пирятинської громади

Діти - майбутній потенціал суспільства, від стану здоров’я якого залежить подальший розвиток незалежної України. Одним із найважливіших завдань у сфері соціального захисту підростаючого покоління є реалізація їхнього права на оздоровлення та відпочинок, охоплення організованими формами оздоровлення різних категорій дітей.

Пирятинська міська рада прагне, щоб діти нашої громади були здоровими та активними, проводили свої літні канікули змістовно та цікаво. З бюджету міської ОТГ на оздоровчу кампанію виділено близько 407 тисяч гривень. 180 тисяч передбачено на харчування школярів у таборах з денним перебуванням.

В рамках Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік з метою оздоровлення дітей в оздоровчих закладах Полтавської області та надання якісного відпочинку дітям, які виховуються в сім’ях з дітьми, передбачено відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам за послуги з оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету міської об’єднаної територіальної громади в сумі 228000 грн (в тому числі 114000 грн – кошти обласного бюджету та 114000 грн – кошти бюджету міської об’єднаної територіальної громади). Відшкодування буде здійснюватися у розмірі 70% від вартості путівки (35% - кошти міської об’єднаної територіальної громади, 35% - кошти обласного бюджету у вигляді субвенції), решта 30 % - батьківська доплата. Розмір відшкодування може бути встановлений не менше одного (1777 грн.) та не більше двох (3554 грн.) прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років.

Скористатися даною Програмою мають право сім’ї з дітьми віком від 6 до 18 років. Пропонується відпочинок в 27 оздоровчих закладах Полтавщини, з повним переліком яких можна ознайомитися на сайті міської ради у рубриці „Актуально“.

Крім цього, в планах на 2017 рік оздоровити дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Пирятинської ОТГ, в закладах оздоровлення та відпочинку. Фінансування оздоровчих заходів планується провести за рахунок коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади в розмірі 112000 грн.

За детальною інформацією звертатися у відділ освіти Пирятинської міської ради (м. Пирятин, вул. Соборна, 23, 2-й поверх) або за тел. 3-10-84.


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

За ініціативи постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи 28 квітня 2018 року, о 12 годині, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудуться громадські слухання з питання намірів щодо будівництва ТОВ „Баришівська зарнова компанія“ цеху по змішуванню мінеральних добрив.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по заміні вікон на енергозберігаючі.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

в управлінні економіки виконкому міської ради

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

26 квітня 2018 року, о 08:30, в Центрі громадського діалогу, відбудеться  засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
172 (54.6 %)
Ні
139 (44.13 %)
Не цікавлюсь
4 (1.27 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.133644 sec.)